środa, 29 stycznia 2014

Kobiety kobietom - zaproszenie

Dzielę się otrzymanym zaproszeniem, bo być może któraś z Was znajdzie w poniższych propozycjach coś dla siebie ciekawego? Organizatorki, to absolutnie nie są feministki, lecz żony, matki, córki, normalne kobiety, które pięknie żyją. Ja się do Romy chętnie wybiorę, bo spotkania organizowane przez Forum są bardzo budujące, doładowujące bateryjki :) A teraz już oddaję głos Jagodzie

Drogie Panie, kochane kobiety,
witam serdecznie w Nowym Roku.
To będzie rok pełen wspaniałych wydarzeń.
Już 11 marca będziemy mogły spędzić z naszymi córkami, matkami, siostrami, ciociami, przyjaciółkami, koleżankami z pracy i sąsiadkami – kobietami z różnych miast – wyjątkowy wieczór – Wieczór Galowy w teatrze Roma w Warszawie.
To impreza dla każdej kobiety. W poprzednim wieczorze, 2 lata temu, uczestniczyły kobiety w wieku 13 do ponad 70 lat! Każda znalazła coś dla siebie.
Główny program rozpoczyna się o godz 19:00 ale już od godz. 17:00 w foyer teatru rozpoczną się imprezy towarzyszące. Nie przegapcie tego wieczoru, bo następny może będzie za 2 lata.
Wstęp na wydarzenie tylko z wejściówką.
Już można nabywać wejściówki. Uwaga, pierwszy termin zakupu wejściówki w cenie 30 złotych mija 15 lutego ( trzeba dokonać wpłaty do 15 lutego), do 16 lutego wejściówki do nabycia w cenie 45 złotych. Oczywiście te ceny nie pokrywają kosztu wynajmu sali, impreza ma charakter non-profit, a organizatorki pracują społecznie - z potrzeby serca. Jeśli chciałybyście mieć swój osobisty wkład w organizację tego wieczoru, to każda kwota dodana przy wpłacie za wejściówki ma znaczenie.
Wszystkie informacje dotyczące programu wieczoru i wejściówek znajdują się na stronie: http://kobietyrazem.pl/.
Dobrych wiadomości nie zatrzymujcie dla siebie, proszę zapraszajcie znajome kobiety, przekazujcie informację o Wieczorze Galowym rodzinie, znajomym, sąsiadkom, współpracowniczkom, z prośbą , by przekazywali dalej, aby jak najwięcej kobiet dowiedziało się o tym wieczorze i mogło uczestniczyć.
Proszę polubcie i udostępniajcie na Facebooku stronę Kobiety Razem i wydarzenie Wieczór Galowy dla kobiet i proście o to swoich znajomych.
Jeśli zależy nam na budowaniu małżeństwa to zapraszam do udziału w Konferencji dla małżeństw w najbliższą sobotę 1 lutego.
Zapisy i szczegółowe informacje na: sluzbarodzinie.pl/?event=warszawa-01-lutego-2014-konferencja-dla-malzenstw.
Zachęcam do zaglądania na stronę Edukacji Finansowej CROWN, jeśli chcemy rozwijać się w dziedzinie zarządzania swoimi finansami. Informacje o konferencjach w różnych miastach Polski na: http://crown.org.pl/.
Zapraszam też na konferencję „Moda na igranie z seksualnością”, na której będą przedstawione między innymi następujące tematy:
Fenomen ludzkiej płciowości, Fakty i mity na temat homoseksualizmu. Wstydliwa „miłość” – co warto wiedzieć o pornografii. Znaczenie wychowania i samowychowania w integracji seksualnej człowieka.
22 marca 2014 r., godz. 9.30-16.00
Centrum Konferencyjne E-10, ul. Elektronowa 10, Warszawa
Organizatorzy – CrossRoads-Młodzież na Rozdrożu (Fundacja Ruchu Nowego Życia).
Więcej informacji wkrótce na stronie http://igraniezseksualnoscia.pl/.
Całymi rodzinami będziemy mogły uczestniczyć w Festiwalu Nadziei, który odbędzie się 14 i 15 czerwca 2014 w Warszawie. To ogólnopolskie wydarzenie dla każdego organizowane przez chrześcijan z różnych denominacji. W ramach przygotowań do Festiwalu jest planowana konferencja dla kobiet 26 kwietnia w Warszawie.
Wszystkich, którzy kochają śpiewać, lubią wyzwania i chcą współtworzyć jeden z największych chórów w historii naszego kraju, zachęcam już dziś, do zapisania się do Chóru Festiwalu Nadziei. Wszystkie szczegóły znajdziecie na:festiwalnadziei.pl/komitet-choralny/.
Szczegółowe informacje o konferencjach dla kobiet w różnych miastach będą zamieszczane na http://forumkobiet.pl/.
Życzę każdej z nas wspaniałego roku, wiary w Bożą Dobroć, doświadczania Bożej Miłości i nadziei płynącej z zaufania Temu, który ma najlepszy plan dla naszego życia.
Pozdrawiam serdecznie
Jagoda Markiewicz
Forum Kobiet


7 komentarzy:

 1. W stolicy nie można się nudzić.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taak... a potem człowiek taki, jak ja, czyli domator i tak najchętniej zostaje w domu ;)

   Usuń
 2. Fantastyczna sprawa. Bardzo żałuję, że nie mieszkam w Warszawie lub w okolicy...
  Pozdrawiam bardzo serdecznie:) (◕‿◕✿)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro idea Ci się podoba, to zajrzyj zatem na http://forumkobiet.pl/ - konferencje dla kobiet są organizowane w różnych miastach, może znajdziesz coś bliżej :)

   Usuń
 3. Ciekawa propozycja.Już się nie mogę doczekać jak Anielka będzie na tyle duża żebym mogła ze spokojem wyjść z domu na babskie spotkanie. Ale kiedy to będzie...??? :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Zajrzałam tu i bardzo mi się spodobało. Zapraszam więc do zabawy Liebster Blog na all-shades-of blue.blogspot.com :) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Napisane stoi: 'Organizatorki, to absolutnie nie są feministki, lecz żony, matki, córki, normalne kobiety, które pięknie żyją'. Rozumiem, że autorka tego zdania uważa mnie za nienormalną i brzydko żyjącą. Traktując to jako naruszenie moich granic wyrażam swój sprzeciw, nie zgadzam się na ocenianie mnie, ani jakiejkolwiek kobiety w kategoriach ról, które pełni.

  Eugenia Herzyk
  Fundacja Kobiece Serca
  nieżonata i bezdzietna, córka nie z własnego wyboru

  OdpowiedzUsuń